Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLAS, 6+7 st, etsad stjärndekor resp blomster girlanger, 1800-talets början, höjd 11-11,5 cm
Nagg
159523
2012-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här