Glas med etsad dekor 1800-tal

Glas med etsad dekor 1800-tal
Glas med etsad dekor 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLAS, 6+7 st, etsad stjärndekor resp blomster girlanger, 1800-talets början, höjd 11-11,5 cm

Nagg

159523

2012-11-25