Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSSLUND, Erik (1913-82): Höst i Härjedalen, signerad Erik Osslund, olja på pannå, 23x55 cm
159531
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här