Bo Larsson färglitografi

Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): Landskap med bro, signerad och daterad Bo Larsson -92, 127/150, färglitografi, 50x78 cm

159532

2012-11-26