Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARSSON, Bo (född 1945): Landskap med bro, signerad och daterad Bo Larsson -92, 127/150, färglitografi, 50x78 cm
159532
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här