Sven Olof Ehrén färglitografier Slussen
2012-11-26
159536
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927-2004): (6) Stockholmsmotiv-Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehrén-80, 84/360, färglitografier, 58x45 cm