Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927-2004): (6) Stockholmsmotiv-Slussen, signerade och daterade Sven Olof Ehrén-80, 84/360, färglitografier, 58x45 cm
159536
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här