Barnvagn 1900-talets början

Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början
Barnvagn 1900-talets början

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, med rottingkorg, 1900-talets början, sammetsfodrad och med porslinshantag, längd 115 cm

Skador

159541

2012-12-04