Oskar Bergman akvarell
2012-11-28
159544
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Blommande strand och båthus, signerad Oskar Bergman, akvarell, 17x25 cm