Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanerat i mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, höjd 65, 55x39 cm
Repor
159546
2012-12-04