Massimo Campigli färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CAMPIGLI, Massimo (Italien, 1895-1971): Donne al tavolino, signerad Campigli, 54/125, färglitografi, 46x34 cm, oramad, Litteratur: Meloni 132

159549

2012-11-26