Paul Aïspiri färglitografi

Paul Aïspiri färglitografi
Paul Aïspiri färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AÏZPIRI, Paul (född 1919): Arlequin, signerad Aïspiri, E. A., färglitografi, 56x44 cm, oramad

159567

2012-11-26