Bernard Lorjou färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LORJOU, Bernard (1908-1986): 2 st., Kompositioner, signerade och numrerade Lorjou 16/20 resp 12/20, färglitografi tryckta på Arches papper, bladstorlek 76x54 resp 76x57, 80x58 cm, oramade
159568
2012-11-26