Bernard Lorjou färglitografi

Bernard Lorjou färglitografi
Bernard Lorjou färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LORJOU, Bernard (1908-1986): 2 st., Kompositioner, signerade och numrerade Lorjou 16/20 resp 12/20, färglitografi tryckta på Arches papper, bladstorlek 76x54 resp 76x57, 80x58 cm, oramade

159568

2012-11-26