Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Parismotiv, signerad Akke Hugh Malmeström, olja på duk, 63x77 cm

159581

2012-11-26