Butiksdisk med våg rik intarsia

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUTIKSDISK/VÅG, 1800-tal, med intarsia och mässingslister, höjd 88, med våg totalt 218, 100x60 cm, vågen märkt Stockholms vågfabrik, vikter medföljer

Bruksslitage

159583

2012-11-25