Vaser Rolf Palm Mölle

Vaser Rolf Palm Mölle
Vaser Rolf Palm Mölle
Vaser Rolf Palm Mölle
Vaser Rolf Palm Mölle
Vaser Rolf Palm Mölle
Vaser Rolf Palm Mölle

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VASER, 4 st., Rolf Palm (född 1930), stengods, signerade Palm Mölle, höjd 13-14-15,5 och 28 cm
Proveniens: Granberger Collection

159601

2012-12-02