Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 4 st, grönglaserat stengods, sannolikt Frankrike, otydligt signerade, motiv med keramiska arbetare, höjd 28 cm
Proveniens: Granberger Collection
En med lagat huvud
159610
2012-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här