Skulpturer i grönglaserat stengods

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 4 st, grönglaserat stengods, sannolikt Frankrike, otydligt signerade, motiv med keramiska arbetare, höjd 28 cm
Proveniens: Granberger Collection

En med lagat huvud

159610

2012-12-02