Kannor skål i glaserat lergods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNOR, 3 st, SKÅL med lock, glaserat lergods, 18/1900-tal, dekor med ränder och prickar, höjd 17-19-22 cm
Proveniens: Granberger Collection

159612

2012-12-02