Albarellos kannor koppar kermaik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBARELLOS, KANNOR, KOPPAR, glaserat stengods resp. fajans, 1700-1900-tal, höjd 26,5-27 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

159613

2012-12-02