Vas Edith Sone Bruun

Vas Edith Sone Bruun
Vas Edith Sone Bruun
Vas Edith Sone Bruun
Vas Edith Sone Bruun
Vas Edith Sone Bruun
Vas Edith Sone Bruun

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Edith Sonne-Bruun, Bing & Gröndahl, Danmark, stengods, glaserad i bågrönt, oglaserad vid mynningen, signerad Sonne B & G, höjd 18 cm
Proveniens: Granberger Collection

159625

2012-12-02