Vas Berndt Friberg Gustavsberg 1974

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, Sverige 1979, stengods, glasyr i blått och rinnande oxblod, signerad Friberg Gustavsbergs studio P, höjd 26 cm
Proveniens: Granberger Collection

159626

2012-12-02