Vas Berndt Friberg

Vas Berndt Friberg
Vas Berndt Friberg
Vas Berndt Friberg
Vas Berndt Friberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, Sverige 1973, stengods, blankglasyr i oxblod, signerad Friberg Gustavsbergs studio O, höjd 27,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

159627

2012-12-02