Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGRELIEF, Ulla Kraitz, Sverige 1971, stengods, grågul och mörk grön glasyr med bruna detaljer, signerad ULLA KRAITZ 1971, höjd 36, längd 22,5 cm
Proveniens: Granberger Collection
159632
2012-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här