Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FOLKEMA, Jacob (1692-1767): Apoteos över Moder Svea, signerad och daterad i plåten Jacob Folkema sculp 1736, kopparstick, 19x15 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre veck
159636
2012-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner