Äldre gravyr Folkema

Äldre gravyr Folkema
Äldre gravyr Folkema

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FOLKEMA, Jacob (1692-1767): Apoteos över Moder Svea, signerad och daterad i plåten Jacob Folkema sculp 1736, kopparstick, 19x15 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre veck

159636

2012-11-25