Verner Thomé akvarell

Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMÉ, Verner (1878-1953): Dam i hatt, signerad och daterad Thomé -14, akvarell, 25x32 cm

159650

2012-11-26