Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMÉ, Verner (1878-1953): Dam i hatt, signerad och daterad Thomé -14, akvarell, 25x32 cm
159650
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här