Tom Krestesen oljemålning

Tom Krestesen oljemålning
Tom Krestesen oljemålning
Tom Krestesen oljemålning
Tom Krestesen oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRESTESEN, Tom (född1927): Kärlekspar, signerad och daterad Tom Krestesen -88, olja på pannå, 147x32 cm

159739

2012-12-03