Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERDTMAN, Elias (1862-1945): Kustlandskap, signerad E Erdtman, olja på duk, 40x94 cm

159743

2012-12-03