Charles Larsson oljemålning

Charles Larsson oljemålning
Charles Larsson oljemålning
Charles Larsson oljemålning
Charles Larsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARSSON, Charles (1900-tal), föreställande konstnären Joseph Kaudern (1877-1927), signerad och daterad i Paris 1919, olja på duk, 71x59 cm

159750

2012-12-03