Oljemålning fiskebåt

Oljemålning fiskebåt
Oljemålning fiskebåt
Oljemålning fiskebåt
Oljemålning fiskebåt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSON, Arvid (1862-1923), kopia efter: Fiskebåt, otydligt signerad, olja på pannå, 52x88,5 cm

159751

2012-12-03