Gerda Wallander oljemålning
2012-12-03
159753
| Klubbat belopp | 19 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALLANDER, Gerda (1860-1926): "Mossorna", signerad G Wallander, olja på duk, 80x56 cm