Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANSSON, Berta (1910-94):"Skolbarn i arbete", signerad B Hansson, olja på pannå, 38x46 cm

159786

2012-12-03