Ferdinand Hernlund oljemålning
Valmis
2012-12-03
159788
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HERNLUND, Ferdinand (1837-1902): Landskap i solnedgång, signerad Ferd. Hernlund, olja på duk, 55x73 cm
Färgbortfall