Ferdinand Hernlund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERNLUND, Ferdinand (1837-1902): Landskap i solnedgång, signerad Ferd. Hernlund, olja på duk, 55x73 cm

Färgbortfall

159788

2012-12-03