Bernard Kirschenbaum collage

Bernard Kirschenbaum collage
Bernard Kirschenbaum collage
Bernard Kirschenbaum collage
Bernard Kirschenbaum collage

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIRSCHENBAUM, Bernard, USA (född 1924): "Knifedrawing I", signerad och daterad på baksidan Kirschenbaum april 1980, objekt/collage, 69x69 cm

159809

2012-11-27