Curt Hillfon oljemålning
Valmis
2012-11-27
159811
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, monogramsignerad och daterad CH-67, olja på duk, 75x65 cm
Dukskador, tryckmärken