Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, monogramsignerad och daterad CH-67, olja på duk, 75x65 cm
Dukskador, tryckmärken
159811
2012-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här