Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, monogramsignerad och daterad CH-67, olja på duk, 75x65 cm

Dukskador, tryckmärken

159811

2012-11-27