Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHLCRANTZ, Carl Johan (1774-1861): Utblick över kusten, signerad A Fahlcrantz, påskrift a tergo 1804, olja på duk, 19x23 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

159820

2012-11-26