Gustaf von Heideken oljemålning
Closed
2012-11-26
159821
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
VON HEIDEKEN, Pehr Gustaf (1781-1864), tillskriven: Alplandskap, monogramsignerad GvH 1853?, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x46 cm
Krackeleringar