Dryckeskanna i silver

Dryckeskanna i silver
Dryckeskanna i silver
Dryckeskanna i silver
Dryckeskanna i silver
Dryckeskanna i silver
Dryckeskanna i silver

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DRYCKESKANNA, sterlingsilver, britanniastandard, London 1714, efterdekorerad på 1800-talet, höjd inkl. hänkel 19 cm, vikt ca 805 g

Smärre skador och bucklor

159843

2012-11-29