Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, silver, Olof Fernlöf, Göteborg 1751, höjd 6,5 cm

Bucklor, skador

159875

2012-11-29