Edmond Louyot oljemålning

Edmond Louyot oljemålning
Edmond Louyot oljemålning
Edmond Louyot oljemålning
Edmond Louyot oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUYOT, Edmond (1860-1920): Barn med docka, signerad E. Louyot, olja på duk, 52,5x42 cm

159877

2012-12-03