Nattlåda på benställning barock

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTLÅDA på benställning, barock , fanerad med alrot, höjd 68, 45x32 cm

Skador, torrsprickor, delar saknas

159878

2012-11-27