Alexander Calder färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CALDER, Alexander (1898-1976): "Music Maestro Please",
signerad och numrerad Calder 75/75, färglitografi, 65x50 cm

159890

2012-11-26