Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA med lock, Japan, brons med silverdekor av drake och bambu, höjd 3, längd 6,5 cm
Bucklor, slitage
159892
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här