Dosa med lock Japan

Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan
Dosa med lock Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA med lock, Japan, brons med silverdekor av drake och bambu, höjd 3, längd 6,5 cm

Bucklor, slitage

159892

2012-11-26