Alexander Calder färglitografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CALDER, Alexander (1898-1976): Komposition, signerad och numrerad Calder 66/150, färglitografi, 75x110 cm

Liten skada i glaset, bladet i god kondition.

159893

2012-11-26