Isaac Grünewald färglitografi

Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): "Midsommar", signerad Grünewald, 94/200, färglitografi, 85x60 cm

159895

2012-11-27