Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): Vårblommor, signerad och daterad Einar Jolin 3 juli 1944, akvarell, 45x61 cm
159897
2012-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här