Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LYRBORD, Karl Johan, mahogny, höjd 76, 55x44 cm
Nyckel saknas, torrsprickor, smärre repor och skador
159901
2012-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här