Fotoram 1800-tal

Fotoram 1800-tal
Fotoram 1800-tal
Fotoram 1800-tal
Fotoram 1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTORAM, 1800-tal, barockstil, reliefdekor av putti, förgylld samt bemålad metall, 30x25 cm

159903

2012-11-27